SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA – dziękujemy !

img300
icon-car.pngFullscreen-Logo
Lokale usługowe – Lofty Legnica

ładowanie mapy - proszę czekać...

Lokale usługowe – Lofty Legnica 51.192873, 16.129678 Lokale usługowe – Lofty Legnica

Lokale Usługowe
III ETAP INWESTYCJI LOFTY LEGNICA

Nowocześnie zaprojektowany budynek z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową oraz mieszkalną. Nowa inwestycja to III etap rozbudowy inwestycji o nazwie LOFTY LEGNICA. W sąsiedztwie tzw. loftów mieszkalnych najbliżej zlokalizowany przy ul. Złotoryjskiej budynek składa się z 13 funkcjonalnych lokali usługowych usytuowanych na parterze oraz 24 komfortowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Całość utrzymana jest w klimacie sąsiedniego osiedla LOFT. Teren inwestycji jest w pełni uzbrojony w instalacje komunalne tj. sieć wodną,  gazu ziemnego, kanalizacyjną, sanitarną, deszczową, energię elektryczną oraz telekomunikacyjną.


POWIERZCHNIE HANDLOWO-USŁUGOWE 30 do 160 m²

MOŻLIWOŚĆ Indywidualnego DOPASOWANIA PRZESTRZENI.

Na działalność usługowo-handlową zaprojektowano powierzchnie na parterze z dużymi witrynami. Największym atutem jest lokalizacja, tuż przy ul. Złotoryjskiej w pobliżu ronda, obwodnicy i aktualnie budowanej trasy ekspresowej S3. Z każdego z tych miejsc doskonale widać elewację budynku co sprawia, że państwa logotyp będzie na pewno dostrzeżony. Wiemy, jak ważnym elementem jest komfortowy parking dla klientów, dlatego nasz budynek zaprojektowaliśmy tak, aby miejsca postojowe dla klientów były dostępne bezpośrednio od ul. Złotoryjskiej.
Przyszli właściciele lokali usługowych otrzymują w cenie prywatne miejsca parkingowe przy ul. Brzechwy, do którego prowadzi wjazd przez zamkniętą bramę z systemem domofonu.
Metraże lokali usługowo-handlowych standardowo mieszczą się w przedziale od 30 do 160 m². Istnieje możliwość indywidualnego wydzielania metrażu dopasowanego do potrzeb przyszłych nabywców.

W CENIE każdego lokalu przynależne są miejsca PARKINGOWE od frontu dla klientów oraz prywatne z tyłu budynku, do których dostęp prowadzi przez bramę wyposażoną w system domofonu.

 NAJWIĘKSZE ATUTY:
  • Możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni dla LOKALI USŁUGOWO-HANDLOWYCH
  • Duże witryny widoczne z głównej ul. Złotoryjskiej, ronda, obwodnicy i trasy S3
  • Komfortowy parking dla klientów
  • Prywatne miejsca parkingowe w cenie !

Dziękujemy za wybór „Lofty Legnica”. Wszystkie lokale usługowe oraz mieszkalne na inwestycji zostały sprzedane. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą mieszkań w Legnicy przy ul. Batorego – APARTAMENTY BATOREGO

SEKTOR A

NR LOKALU POW. CAŁKOWITA m2 DOSTĘPNOŚĆ CENA
0.1 81,2 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.2 45,9 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.3 84,7 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.4 80,4 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.5 83,5 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.6 42,3 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.7 81,41 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.8 52,28 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ

SEKTOR B

NR LOKALU POW. CAŁKOWITA m2 DOSTĘPNOŚĆ CENA
0.9 79,8 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.10 78,5 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.11 78,3 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.12 78,3 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ
0.13 163,7 m2 SPRZEDANE ZAPYTAJ O CENĘ