O Firmie

GAL-miasto_m

GAL DEVELOPMENT

GAL Development to firma deweloperska z siedzibą w Legnicy.  Prowadzimy inwestycje na terenie miasta i innych rejonach Polski. Jesteśmy zespołem ludzi z pond 10 letnim doświadczeniem i zrealizowanymi projektami. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych oraz zakupie gruntów. Satysfakcja klientów oraz komfort życia związany z użytkowaniem naszych lokali jest dla nas celem. Budujemy oryginalne, nowoczesne, pełne optymalnych rozwiązań mieszkania i lokale usługowo-handlowe.

Realizacje i plany

Nasze realizacje to m.in budynek wielorodzinny przy ul. Szwoleżerów w Legnicy, na który składa się 45 mieszkań, kompleks 34 apartamentów przy ul. B. Lindego w Legnicy oraz osiedle ponad 100 klimatycznych loftów.  Zakończyliśmy kolejną inwestycję wpisującą się w osiedle loftów. To budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Złotoryjskiej z przeznaczeniem na  13 lokali usługowych oraz 28 mieszkań.

Trwają zaawansowane prace nad projektem „Retail Park”, centrum handlowo-usługowe zlokalizowane przy ul. Złotoryjskiej – trasie S3 w Legnicy.

Apartamenty Batorego w Legnicy to dwa nowocześnie zaprojektowane budynki wielorodzinne mieszczące łącznie 96 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.  Pierwszy budynek to  48 komfortowych mieszkań oraz indywidualne garaże.
Zakończenie inwestycji pierwszego budynku planowane jest na koniec 2020 rok.