top-gal-loft
icon-car.pngFullscreen-Logo
KOMPLEKS LOFTY LEGNICA

ładowanie mapy - proszę czekać...

KOMPLEKS LOFTY LEGNICA 51.192268, 16.132404 Kompleks Loftów Legnica ETAP I / II

 KOMPLEKS LOFTY LEGNICA

W 2017 roku zakończyliśmy inwestycję LOFTY LEGNICA. Kameralny kompleks ponad 100 loftów w zabudowie szeregowej charakteryzujących się postindustrialną przestrzenią. Dwie kondygnacje, prywatne parkingi i ogródek to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących oryginalnego miejsca z niecodziennymi możliwościami aranżacji wnętrz.

Lofty to kompleksy mieszkalne powstałe w już istniejących poprzemysłowych budynkach (stare magazyny, fabryki, warsztaty, huty czy browary). Charakteryzują się dużymi otwartymi przestrzeniami, surowymi wnętrzami z przewagą szkła, stali i kamienia, wysokimi sufitami, wielkimi oknami czy fabrycznym oświetleniem. Moda na lofty dotarła do Polski stosunkowo niedawno, choć w Europie zachodniej ma już kilkudziesięcioletnią tradycję. Pierwsze lofty w kraju powstały w Łodzi w XIX-wiecznej fabryce Karola Scheiblera.

W naszej ofercie standardowo znajdowały się dwa rodzaje lokali różniących się metrażem 77 m2 i 113 m2. W prezentowanych przez nas loftach na poziomie pierwszym znajduje się salon i jadalnia jako otwarta lub zamknięta przestrzeń, kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na drugiej kondygnacji loftu zaaranżowano strefę prywatną składającą się z dwóch sypialni, łazienki i garderoby. Od frontu budynku znajduje się prywatny parking na dwa samochody, natomiast z tyłu ogród o powierzchni ok 28 m2.

Nasze lokale na osiedlu LOFTY LEGNICA z powodzeniem były nabywane przez klientów na działalność usługową m.in. biura, pracowanie projektowe, studia logistyczne i inne formy biznesu, które swoją specyfiką nie przeszkadzają mieszkańcom

Przekazaliśmy do użytku ponad 100 loftów. dziękujemy za zaufanie.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią osiedla LOFT oraz wnętrz.